Yardım Tercüme, tüm Türkiye ve Dünya geneline tercüme çözümleri sunmak amacı ile kurulmuş profesyonel bir tercüme firmasıdır. Bireysel ve kurumsal alanlarda ihtiyaç duyulan profesyonel, nitelikli, yeminli ve gerektiğinde noter onaylı tercüme çözümleri sunmaktadır.   

   21. Yüzyılın gerekliliklerine uygun kalitede hizmet vermeyi ilke edinen Yardım Tercüme, gelişen ve değişen piyasa verileri ile deneyimi harmanlayarak, tecrübeli tercüman kadrosu ile müşterilerine çözümler üretmektedir.

   Dünden bugüne kurumlar ve bireyler arasındaki iletişim köprüsünün temeli olmayı hedef edinerek kısa zamanda tercüme sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

   İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy’de İstanbul’un her yerinden rahat ulaşım sağlayabileceğiniz merkez ofisinde 2015 yılında kurulan Yardım Tercüme, 2018'de şirket yapısında değişime giderek YARDIMTERCÜME EĞİTİM BİLİŞİM DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ unvanıyla faaliyet alanlarını genişletmiştir. Aynı yıl içerisinde Ankara şubesini açarak büyümesini sürdürmektedir.

   Yardım Tercüme ana faaliyet alanı olan standart, yeminli, noter onaylı tercüme hizmetlerine ek olarak simültane tercüme, ardıl tercüme, telefonda tercüme, simültane donanım kiralama, deşifre, dizi ve film çevirisi ve yerelleştirmesi, alt yazı hizmetleri, yazılım ve program tercümesi, Web sitesi tercümesi ve içerik oluşturma gibi çözümler üretmektedir.

   Yaşadığımız yüzyılın gereksinimlerini karşılayan bir çeviri bürosu olarak faaliyetlerine devam etmekte ve geliştirmektedir. 7/24 iletişim araçları gibi birçok yeniliği bünyesine katarak büyümesini sürdüren Yardım Tercüme, yüksek çeviri kapasitesini kalite ve uygun fiyat ile birleştirerek hizmetlerine devam etmektedir.

   Şirketimiz 2018 itibarıyla tercümenin yanı sıra eğitim, bilişim ve danışmanlık alanlarında da müşterilerine terzi işi çözümler sunmaya başlamıştır.

Gökhan YARDIM
Kurucu | Yardım Tercüme


   Geniş hizmet yelpazemizle elliyi aşkın dilde size kaliteden taviz vermeden yardımcı olmak için buradayız.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya projenize teklif istemek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.