Sözlü Tercüme Hizmetleri

İhtiyacınız olan dilde en yetkin tercümanlarımızla her türlü sözlü tercüme ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz.

Teklif formumuzu doldurarak hemen projeleriniz için teklif alabilirsiniz.


   Tüm tercüme ihtiyaçlarınıza en etkili ve uygun çözümleri sunuyoruz. Bizi müşterilerimize sorun.   

Ardıl Tercüme

  Ardıl tercümede konuşmacının konuşmasının hemen ardından yapılan sözlü tercüme türüdür. Ardıl tercüme yapılırken, tercüman katılımcılarla bir arada bulunur ve herhangi bir teknik ekipman kullanmaz. Tercüman konuşmacının sözlerini dinlemesinin ardından hedef dile çevirisini yaparak verilmek istenen mesajı karşı tarafa aktarır. Kısa, gizli veya resmi toplantılarda tercih edilen bir yöntemdir.

Simültane Tercüme

  Simültane tercümede, konuşmacının sözleri konuşma esnasında eş zamanlı olarak dinleyicilere hedef dilde aktarılır. Konuşmacı sözlerine ara vermez. Tercüman bulunduğu kabinde kulaklık aracılığıyla konuşmayı dinler ve mikrofonla konuşarak tercüme talebi olan dinleyicilere konuşma tercümesini aktarırlar. Konuşmanın tercümesini dinlemek isteyen dinleyiciler kulaklık kullanırlar. Bir konuşmanın konuşmasını eş zamanlı olarak birden fazla dile aktarmak mümkündür. Özellikle büyük, çok dilli ve çok katılımcılı konferans ve toplantılarda simültane tercüme tercih edilebilir.

Telefonda Tercüme

  Tercüme konusunda vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimiz için özel çözümlerimiz arasında yer alan telefonda tercüme hizmetimizle ihtiyacınız olan dilde yolda vakit harcamadan tercüman desteği sağlıyoruz. Dilerseniz sesli dilerseniz görüntülü ortamlarda uzaktan tercüme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Telefon desteği yanı sıra Skype, WhatsApp, facebook chat vb. yazılımlar aracılığı ile de tercüme desteği sağlayabiliriz. Yol ve konaklama masraflarına ihtiyaç duyulmadığı ekonomik ve hızlı tercüme desteği olarak tercih edilen tercüme türlerinden birisini haline geliyor.


   Geniş hizmet yelpazemizle elliyi aşkın dilde size kaliteden taviz vermeden yardımcı olmak için buradayız.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya projenize teklif istemek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.