Web Sitesi Tercümesi ve İçerik Hazırlama Hizmetleri

Web sitenizin kurulum, gelişim, içerik ve çeviriyle ilgili tüm aşamalarında size destek verebiliyoruz.

Teklif formumuzu doldurarak hemen projeleriniz için teklif alabilirsiniz.


   Tüm tercüme ihtiyaçlarınıza en etkili ve uygun çözümleri sunuyoruz. Bizi müşterilerimize sorun.   

Kapsamlı Çözümler

  Yardım Tercüme, Web sitenizin kurulum, gelişim, içerik ve çeviriyle ilgili tüm aşamalarında size destek verebiliyor. İşbirliği içerisinde olduğumuz tasarım firmalarına bizim referanslarımızla çok uygun fiyatlara Web sitesi tasarlatabiliyoruz ya da mevcut sitenizin içerik yönetiminde size destek verebiliyoruz.

Kolay, Hızlı ve Ekonomik

  Web sitesi tercümesini kolay, hızlı ve ekonomik hale getirmekteyiz. Web sitenizin kaynak metnini hangi dosya tipinde (XML, HTML, PO, CSV, vb.) kaydedilmiş olursa olsun tercüme edebilmekteyiz. Editörlerimiz kaynak metni tercümeye göndermeden önce etiketleri çıkararak tercümanların sadece istenen materyali kolayca çevirebilmesini ve kaynak biçimin korunmasını sağlamaktadır.

Sistem Entegrasyonu

  Çeviri ve içerik hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde size sunabilmek için sisteminize entegre olarak İnternet üzerinden yapabiliyoruz. Bu sayede Web sitenizin içeriği güncellendikçe farklı dillerde çevirisi de eşzamanlı gerçekleştirilmiş oluyor.

Etkili Web İçeriği

  Doğru, ilgi çekici, Web sitenizin trafiğini arttıracak, ürün ve hizmetlerinizi etkili bir biçimde tanıtabilecek Web içeriği hazırlamada size destek veriyoruz. Arama motorlarında hedef kitlenizin ilginizi çekecek, size üst sıralara taşıyacak şekilde içerikler sunuyoruz. Türkçenin yanı sıra farklı dillerde de kolay ve anlaşılabilir içerikler oluşturmada size destek veriyoruz.

Paket Çözüm İndirimi

  Web siteniz için tasarım, yönetim, içerik ve çeviri hizmetlerinin tümünü bizden almak isterseniz size çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Dilerseniz bu hizmetleri ayrı ayrı da alabilirsiniz.


   Geniş hizmet yelpazemizle elliyi aşkın dilde size kaliteden taviz vermeden yardımcı olmak için buradayız.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya projenize teklif istemek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.