Tüm tercüme ihtiyaçlarınıza en etkili ve uygun çözümleri sunuyoruz. Bizi müşterilerimize sorun.   

Standart Yazılı Tercüme

  Belgelerinizi itinayla konusunda uzman bir tercümana çevirttikten sonra ikinci bir uzman tercümanın ve proje yöneticisinin kontrolünden geçiriyoruz.

Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme

  Doğum belgeleri, evlilik belgeleri, pasaport tercümeleri, vize evrakları gibi yeminli tercüman imzası ya da noter onayı gerektiren her türlü belgenin tercümesinde yardımcı oluyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmetleri

  İstediğiniz dilde en yetkin tercümanlarımızla her türlü sözlü tercüme ihtiyacınıza Ardıl Tercüme, Simültane Tercüme ve Telefonda Tercüme çözümleri sunuyoruz.

Deşifre Hizmetleri

  Konferans, seminer, kongre, veya toplantı gibi etkinliklerin ses kayıtlarını deşifre ederek yazılı metne dönüştürüyor ve istenen dile tercüme edebiliyoruz.

Web Sitesi Tercümesi ve İçerik Hazırlama

  Web sitenizin kurulum, gelişim, içerik ve çeviri ile ilgili tüm aşamalarında size destek verebiliyoruz.

   Yardım Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Tecrübeli ve uzman tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Yardım Tercüme kısa sürede ülkemizde önde gelen ve güvenilir tercüme şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Kalite, bütünlük, tutarlılık, müşteri memnuniyeti gibi temel kavramlar üzerine yapılandırdığımız firmamızla size en uygun çözümleri sunuyoruz.

   İşimizi ciddiye alıyoruz. Sadece bir dilden diğerine kelimeleri aktarmakla yetinmiyoruz. Kelimelerin en doğru anlamlarını bağlamsal olarak tespit edip hedef kitlenin anlayacağı ve müşterinin beklentileri uyarınca ifade etme gayreti içindeyiz.

   Tercümanlarımız farklı uzmanlık alanlarında uzmanlaşmış olup çevirileri alanlarına göre doğru tercüman arkadaşımıza yönlendiriyoruz.

   Her türlü belgenizin özenle hedef dile çevrilmesini sağlıyor, gerekirse yeminli tercüman kaşesi ve noter onayı işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. Gerekirse sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda da destek veriyoruz. Tercümenin yanı sıra, istediğiniz dilde deşifre, web sitesi içeriği hazırlama, eğitim/kariyer danışmanlığı ve özel ders ihtiyaçlarınızda da yardımcı oluyoruz.

   .


   Geniş hizmet yelpazemizle elliyi aşkın dilde size kaliteden taviz vermeden yardımcı olmak için buradayız.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya projenize teklif istemek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.