{%VAR%}

REFERANSLAR

 ANASAYFA / REFERANSLAR

Onlarca Memnun Müşteri

Yardım Tercüme bir tercüme hizmet ajansı olarak kuruldu. İşine hep ciddiyetle baktı, işini sevdi. Kaliteye verdiği önem ve dürüstlükle birlikte kısa zamanda onlarca memnun müşteri edindi. Ekonomik ve pratik çözümler sunarak müşterilerinin çıkarlarını hep korudu. Müşterilerine daha hızlı ve ekonomik çözümler sundu. Tercüme öncesinde ve sonrasında da müşterilerinin hep yanında oldu.  Çünkü Biz; Müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu biliriz. Yardım Tercüme olarak sizlere daha kusursuz hizmet sunabilmek ve birlikte büyüyebilmek için; “Size yardımcı olmak için buradayız” der ve buna tüm benliğimizle inanırız. Müşteri memnuniyeti Yardım Tercüme’nin en iyi referansıdır. Yardım Tercüme kalitesine güvenen ve tercüme projelerine destek verdiğimiz kurumsal ve bireysel referanslarımızdan bazıları aşağıda yer almaktadır.


Yılmaz Kaya - Kurumsal Satış Müdürü | Artek Grup -

Hızlı ve eksiksiz tercüme desteği için teşekkür ederiz. Her zaman güvenerek çalıştığımız ve herkese tavsiye edebileceğimiz bir çeviri bürosu.

Yüksel Çalışkan - Proje Yöneticisi | Türkiye Finans -

Türkiye Finans Eğitim Müdürlüğü olarak zamanında ve kaliteli tercümeleri hizmetlerinden ötürü Yardım Tercüme’ye teşekkür ediyoruz. Katıldığımız yarışmalarda çeşitli kategorilerde aldığımız ödüllerde katkınız büyüktü.  

 

Lorraine Hall - Türkiye Bölge Sorumlusu | The Reassurance Network -

Yardım Tercüme gerek ardıl gerekse yazılı tercüme ihtiyaçlarımızda hızlı çözümler üreterek bize yardımcı oluyor. Birçok dildeki tercüme desteği harika. Acil durumlarda telefonla bile tercüme desteği alabiliyoruz. Teşekkür ederiz. 

Adem Sağlam - İş Adamı -

Çok özverili ve yardımcılar. İyi ki tercümelerimi burada yaptırmışım.  

Berkeren Büyükeren - Öğrenci -

İtalya’ya yüksek lisans için gerekli belgeleri çevirmede ve devamında takibinde de çok yardımcı oldular. Profesyonel bir işletme, işlerini de severek yapıyorlar. Çok memnun kaldım.

 

Mevlüt Korkut - Firma Sahibi | Korkut Makina -

Hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Teşekkürler ilginize alakanıza. Herkese tavsiye ederim. 

Ümit Kartal - Yönetim Kurulu Başkanı | Kartal Yatırım -

Harika, anında çözüm. Antalya'dan çok teşekkürler. Tekrar görüşmek ve çalışmak üzere...  

Ege Kokum - Öğrenci -

Lise diplomamı çevirttim burada. Güler yüzlü, sıcakkanlı insanlar, çeviri sorunsuzdu ve fiyatı da uygundu. 

Özgür Köz - Şirket Sahibi| Köz Teknik -

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Evraklardaki teknik terimler doğru çevirilmişti. Bundan sonraki tüm işlerimde çevreme Yardım Tercüme ekibine emeği için teşekkürler... 

Dicle Ağdaş - Pazarlama Stratejisti | Netflix -

Projeyi zamanında teslim ettiler ve finansal terimleri içeren dokümanın tercümesi eksiksiz ve doğruydu. 

»
«